Digitaalne õppevara

Sutori, esitlus ja lugu – kõik ühes

Sutori.com on õppevahend, mida saavad kasutada õpilased ise ja õpetajad, et esitleda ühte teemat kui ajatelg või lugu, mille läbimisel saab osaleja kaasa mõelda, kommenteerida või vastata testidele.

Näidisena pakutakse välja palju võimalusi, kuidas esitleda andmeid erinevatel viisidel sidudes teiste interaktiivsete vahenditega.

Ajateljena kasutades saab pealkirjadena kasutada kuupäevi ja aastaarve. Loona kasutades on suurema teema all alapealkirjad. Kõikide alateemade alla saab lisada multimeediat erinevate kanalite kaudu, lisades nii palju erinevaid osi, kui vajalik. Alapealkirjadest moodustub menüü, mis avaneb üleval vasakul nupuvajutusel.

Näidis infograafikute ja mõttekaartide kasutamisest Sutori keskkonnas, samuti leiab selle kaudu ka häid infograafikute tegemise portaale.

https://www.sutori.com/story/data-visualization–MXvdS5dn9RBkVWbcnCEy38VE

Sutori keskkonda saab kasutada ka koos õpilastega, kutsudes neid spetsiaalse koodiga keskkonnaga liituma või tuua õpilased üle Google Classroom keskkonnast.

Varamu

Avalikult jagatud lugusid saavad kõik kasutada. Näiteks kasutades otsingut sõnaga Eesti, tuleb välja 22 eesti kohta käivat lugu.

https://www.sutori.com/stories/search?query=eesti

Charles Babbage näide

Oma lugu saab ka integereerida teistesse keskkondadesse, nagu tehtud ka siin.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga